Zostań Architektem Życia

Zostań Architektem Życia

Pandemia, lockdown, home-office, cała sytuacja, którą przyniósł nam poprzedni rok każdego zmusza do rozmyślań o relacjach, spełnieniu zawodowym, często pojawia się uczucie braku, bezsilności i bezcelowości. Jeśli to uczucie potrzeby zmiany jest Ci znane, Twoja praca nie cieszy Cię, zastanawiasz się nad celem swojego życia i tego, co robisz, chciałbyś pomagać innym, tym samym uzdrawiając siebie to naprawdę dobrze trafiłeś. Gorąco zapraszamy do ogólnokrajowego projektu Architekci Życia, który jest jednym z elementów Krajowej Sieci Wsparcia. Przyda się każda osoba, dla której los świata nie jest obojętny, nie musisz być architektem, projektantem wnętrz czy artystą, każdy z nas z natury jest wyjątkowy i każdy może dołożyć się do wspólnej misji, posłuchaj, co podpowiada Ci serce.

Architekturze dawno zostało odebrane, a może nawet nigdy tak naprawdę nie zostało jej dane to, co w niej najpiękniejsze i najczystsze. Architektura jest sztuką kreowania przestrzeni dla człowieka przez człowieka, może stać się formą niesienia pomocy i narzędziem do jednoczenia wszystkich ludzi. My, jako ludzkość doprowadziliśmy do momentu, gdzie wszystko, co w założeniu powinno być piękne i czyste, służyć ludziom, zostało obmazane błotem i zasnute czarnymi chmurami zła, nienawiści, żądzy.

Teraz nadszedł idealny czas, żeby wziąć za to odpowiedzialność i ruszyć wspólną drogą w stronę przyszłości i odrodzenia. We współczesnym świecie, jak i w budownictwie przestał się liczyć człowiek i prawdziwe wartości, liczą się pieniądze i władza. Musimy uzdrowić architekturę, uzdrowić nasze domy, ogrody, osiedla i miasta. Przestrzeń zewnętrzna ma ogromny wpływ na przestrzeń umysłu, ale też serca każdego człowieka i może wzmacniać łączność z drugim człowiekiem. To właśnie jest głównym celem architektury życia, tworzenie jedności w prawdzie i miłości, dążenie do harmonii życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.